Myyntipalvelu
Kirsi Helin 050 554 2616
wicandersmyynti@korkkitrio.fi

Laskutus, Reskontra
Tiina Pajasmaa 0400 287 807
tiina.pajasmaa@korkkitrio.fi

Projektimyynti, koko Suomi
Arto Helimo 040 450 8342
arto.helimo@korkkitrio.fi

Toimitusjohtaja
Lasse Nurminen 040 561 0304
lasse.nurminen@korkkitrio.fi

Aluemyyntipäälliköt ja tekninen tuki

Etelä- ja Kaakkois-Suomi
Jarmo Alho 0500 458 237
jarmo.alho@korkkitrio.fi

Länsi-Suomi, Pohjanmaa
Antti Kinos 0500 527 965
antti.kinos@korkkitrio.fi

Keski-Suomi, Pirkanmaa
Auvo Lahti 040 581 7503
auvo.lahti@korkkitrio.fi

Itä- ja Pohjois-Suomi
Asko Korhonen 040 9010 212
asko.j.korhonen@elisanet.fi

Tavaraosoite/varasto
Antalis/Korkkitrio Oy
Niittyvillankuja 3
01510 VANTAA

Toimisto- ja postiosoite
Korkkitrio Oy
Aurinkokuja 5 A
33420 TAMPERE
Avoinna arkisin klo 8-16.00

Rahdit

50,00 € alv 0% myymäläosoitteella 70,00 € alv 0%/lava muut osoitteet
Varastoon ostot täysin tehdaslavoin rahtivapaasti myymäläosoitteella.
HUOM! Rahtihinnat eivät koske Kiitolinjan erikoisjakelualueita,
jotka veloitetaan aina Kiitolinjan rahtilaskun mukaisesti.