Korkkitrio Oy

Korkkitrio Oy on Wicanders- ja WISE-korkkilattioiden maahantuoja. Myyntitiimiimme kuuluu viisi korkkiammattilaista, jotka auttavat kaikissa korkkilattioihin liittyvissä kysymyksissä. Jälleenmyyjiämme ovat väri- ja rautakaupat kautta maan.

Myyntipalvelu

050 554 2616
wicandersmyynti@korkkitrio.fi

Laskutus, Reskontra

Tiina Pajasmaa
0400 287 807
tiina.pajasmaa@korkkitrio.fi

Projektimyynti, koko Suomi

Arto Helimo
040 450 8342
arto.helimo@korkkitrio.fi

Toimitusjohtaja

Lasse Nurminen
040 561 0304
lasse.nurminen@korkkitrio.fi

Toimisto- ja postiosoite

Korkkitrio Oy
Aurinkokuja 5 A
33420 TAMPERE

Avoinna arkisin klo 8-16

Aluemyyntipäälliköt ja tekninen tuki

Etelä- ja Kaakkois-Suomi
Jarmo Alho
0500 458 237
jarmo.alho@korkkitrio.fi

Länsi-Suomi, Pohjanmaa
Arto Ylinen
040 555 0702
arto.ylinen@korkkitrio.fi

Keski-Suomi, Pirkanmaa
Auvo Lahti
040 581 7503
auvo.lahti@korkkitrio.fi

Itä- ja Pohjois-Suomi
Asko Korhonen
040 9010 212
asko.j.korhonen@elisanet.fi

Tavaraosoite/varasto

Warasto Finland Oy / Korkkitrio Oy
Ainontie 5
01630 VANTAA

Katso sijainti kartalla »

Avoinna arkisin klo 8-16, Lastausovi 31

Ota yhteyttä lomakkeella

Pakollinen

Rahdit

Korkkitrio Oy:n yhteistyökumppani rahdituksissa on Posti Oy. Vastaanottajan velvollisuus on tarkastaa ja kuitata tavara sekä merkitä rahtikirjaan, mikäli siinä on korvausvaateellisia kuljetusvaurioita.